Ön Başvuru

Hakkımızda

Key Kalite Limited Şirketi, yönetim sistemi standartları alanında 3.taraf tetkik ve belgelendirme hizmetleriyle  2019 yılında kurulmuştur.

%100 Türk sermayeli bir şirket olup, ülke gelişimine katkıda bulunmayı ilke edinmiştir. Konusunda uzman denetçiler, teknik uzman kadrosu ile müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan kuruluşumuz Yönetim Sistemleri ve Ürün Belgelendirme standartları konusunda hizmet vermektedir.

Key Kalite, belgelendirme ve eğitim sektöründe yaklaşık 20 yıllık tecrübeye sahip kadrosu ile en başta tarafsızlık ve gizlilik prensipleri ile sorumluluk alarak hizmet vermektedir.

Deneyimli kadromuz, kaliteli hizmetimiz ve yılların tecrübesiyle, ulusal ve uluslararası alanda ilk tercih edilen belgelendirme kuruluşları arasında olmaktır.

3.taraf tetkiki ve belgelendirmeye olan güveni sağlamak ve sürdürmek için uygunluk değerlendirme alanında kendi faaliyetleri ile ilgili geçerli olan ulusal/uluslararası standartları gönüllü olarak tamamen kabul etmiş ve uygulamaktadır.

İlkelerimizden taviz vermeksizin güvenli adımlarla insan sağlığına ve doğaya zarar vermeden ve kaynakları en etkin şekilde kullanarak belgelendirme alanında kaliteli hizmet vermekdir.

Başa dön tuşu
Call Now Button